HFT5000-30/15-0-SP
Numer produktu DigiKey
HFT3015-01-ND
Producent
Numer produktu producenta
HFT5000-30/15-0-SP
Opis
HEATSHRK FABRIC BLK 1=1M
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Płótno termokurczliwe 2 do 1 1,18" (30,0mm) x 3,28' (1,00m)
Kategoria
Długość
3,28' (1,00m)
Producent
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Średnica - wewnętrzna, odtworzona
0,59" (15,0mm)
Seria
Średnica - wewnętrzna, dostarczona
1,18" (30,0mm)