HFT5000-30/15-0-SP
Numer produktu DigiKey
484-HFT5000-30/15-0-SP-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
HFT5000-30/15-0-SP
Opis
HTSHRNK FABRIC 30/15MM BLK METER
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Płótno termokurczliwe 2 do 1 1,18" (30,0mm) x Wprowadź liczbę metrów w ilości zamówienia
Kategoria
Średnica - wewnętrzna, odtworzona
0,59" (15,0mm)
Producent
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Średnica - wewnętrzna, dostarczona
1,18" (30,0mm)