ES53804001
Numer produktu DigiKey
484-ES53804001-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
ES53804001
Opis
EVDW-40/13-3-SP METER
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Termokurczliwe Rurki, elastyczne 1,575" (40,01mm) 3 do 1 Pomarańczowe Wprowadź liczbę metrów w ilości zamówienia
Kategoria
Średnica wewnętrzna - odtworzona
0,512" (13,00mm)
Prod.
Grubość ścianki odtworzona
0,100" (2,54mm)
Seria
Materiał
Opakowanie
Digi-Spool™, szpula ciągła
Funkcje
Odporny na ścieranie, obniżona palność
Status części
Aktywny
Kolor
Typ
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Kurczliwość
Trwałość magazynowa
60 mies.
Długość
Wprowadź liczbę metrów w ilości zamówienia
Rozmiar szpuli
656,2' (200,0m)
Średnica wewnętrzna - dostarczona
1,575" (40,01mm)