ES53804001
ES53804001
ES53804001
Numer produktu DigiKey
484-ES53804001-ND
Producent
Numer produktu producenta
ES53804001
Opis
EVDW-40/13-3-SP
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Termokurczliwe Rurki, elastyczne 1,575" (40,01mm) 3 do 1 Pomarańczowe 196,8' (60,0m)
Kategoria
Średnica wewnętrzna - dostarczona
1,575" (40,01mm)
Prod.
Średnica wewnętrzna - odtworzona
0,512" (13,00mm)
Seria
Grubość ścianki odtworzona
0,100" (2,54mm)
Opakowanie
Szpula
Materiał
Status części
Aktywny
Funkcje
Odporny na ścieranie, obniżona palność
Typ
Kolor
Kurczliwość
Temperatura robocza
-40°C - 105°C