DCPT-19/9-45-SP
Numer produktu DigiKey
DCPT-19/9-45-SP-150-ND
Producent
Numer produktu producenta
DCPT-19/9-45-SP
Opis
HEATSHRINK 0.748" GRN/YLW
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Termokurczliwe Rurki, elastyczne 0,748" (19,00mm) 2 do 1 Zielone, żółte 492,1' (150,0m)
Kategoria
Grubość ścianki odtworzona
0,030" (0,76mm)
Prod.
Materiał
Seria
Funkcje
Obniżona palność, odporność na ciecze
Opakowanie
Szpula
Kolor
Temperatura robocza
-55°C - 135°C
Typ
Temperatura obkurczania
95°C
Kurczliwość
Temperatura przechowywania/chłodni
32°F - 95°F (0°C - 35°C)
Długość
492,1' (150,0m)
Trwałość magazynowa
144 mies.
Średnica wewnętrzna - dostarczona
0,748" (19,00mm)
Bazowy numer produktu
Średnica wewnętrzna - odtworzona
0,354" (8,99mm)
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 0 Metry
Sprawdź czas realizacji
Zażądaj powiadomienia o stanie magazynowym
Szpula
DługośćCena jednostkowa (za metr)Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Długość alternatywna
HEAT SHRINK TUBING 1=1M
W magazynie: 0
Cena jednostkowa:
HEATSHRINK 0.748" GRN/YLW METER