DCPT-19/9-45-SP
Numer produktu DigiKey
484-DCPT-19/9-45-SP-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
DCPT-19/9-45-SP
Opis
HEATSHRINK 0.748" GRN/YLW METER
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Termokurczliwe Rurki, elastyczne 0,748" (19,00mm) 2 do 1 Zielone, żółte Wprowadź liczbę metrów w ilości zamówienia
Kategoria
Grubość ścianki odtworzona
0,030" (0,76mm)
Prod.
Materiał
Seria
Funkcje
Obniżona palność, odporność na ciecze
Opakowanie
Digi-Spool™, szpula ciągła
Kolor
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 135°C
Typ
Temperatura obkurczania
95°C
Kurczliwość
Temperatura przechowywania/chłodni
32°F - 95°F (0°C - 35°C)
Długość
Wprowadź liczbę metrów w ilości zamówienia
Trwałość magazynowa
144 mies.
Średnica wewnętrzna - dostarczona
0,748" (19,00mm)
Rozmiar szpuli
492,1' (150,0m)
Średnica wewnętrzna - odtworzona
0,354" (8,99mm)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 96 Metry
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Digi-Spool™, szpula ciągła
DługośćCena jednostkowa (za metr)Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Długość alternatywna
HEATSHRINK 0.748" GRN/YLW