TE500B3R3J
Numer produktu DigiKey
A137843-ND
Producent
Numer produktu producenta
TE500B3R3J
Opis
RES CHAS MNT 3.3 OHM 5% 500W
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.3 Ohms ±5% 500W Uzwojenie Rezystory do montażu panelowego
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±440ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Seria
Funkcje
Ognioodporność, bezpieczeństwo
Opakowanie
Zbiorcze
Powłoka, typ obudowy
Pokryte silikonem
Status części
Aktywny
Charakterystyka mocowania
Wsporniki
Rezystancja
3.3 Ohms
Rozmiar / wymiar
1,969" x 12,441" (50,00mm x 316,00mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±5%
Styl odprowadzeń
Zaciski lutownicze
Moc (W)
500W