HSC15010RJ
Numer produktu DigiKey
A102110-ND
Producent
Numer produktu producenta
HSC15010RJ
Opis
RES CHAS MNT 10 OHM 5% 150W
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Ohms ±5% 150W Uzwojenie Rezystory do montażu panelowego
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HSC15010RJ Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 200°C
Seria
Powłoka, typ obudowy
Aluminium
Opakowanie
Zbiorcze
Charakterystyka mocowania
Kołnierze
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
3,858" x 1,870" (98,00mm x 47,50mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
10 Ohms
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,024" (26,00mm)
Tolerancja
±5%
Styl odprowadzeń
Zaciski lutownicze
Moc (W)
150W