TE1200B10RJ
Numer produktu DigiKey
A137550-ND
Producent
Numer produktu producenta
TE1200B10RJ
Opis
RES CHAS MNT 10 OHM 5% 1200W
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Ohms ±5% 1200W Uzwojenie Rezystory do montażu panelowego
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±440ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Seria
Funkcje
Ognioodporność, bezpieczeństwo
Opakowanie
Zbiorcze
Powłoka, typ obudowy
Pokryte silikonem
Status części
Aktywny
Charakterystyka mocowania
Wsporniki
Rezystancja
10 Ohms
Rozmiar / wymiar
2,362" x 16,339" (60,00mm x 415,00mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±5%
Styl odprowadzeń
Zaciski lutownicze
Moc (W)
1200W