TE1000B10RJ
Numer produktu DigiKey
A105661-ND
Producent
Numer produktu producenta
TE1000B10RJ
Opis
RES CHAS MNT 10 OHM 5% 1000W
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Ohms ±5% 1000W Uzwojenie Rezystory do montażu panelowego
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±440ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Seria
Funkcje
Ognioodporność, bezpieczeństwo
Opakowanie
Zbiorcze
Powłoka, typ obudowy
Pokryte silikonem
Status części
Aktywny
Charakterystyka mocowania
Wsporniki
Rezystancja
10 Ohms
Rozmiar / wymiar
2,362" x 11,811" (60,00mm x 300,00mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±5%
Styl odprowadzeń
Zaciski lutownicze
Moc (W)
1000W