TE1000B4R7J
Numer produktu DigiKey
A105576-ND
Producent
Numer produktu producenta
TE1000B4R7J
Opis
RES CHAS MNT 4.7 OHM 5% 1000W
Szczegółowy opis
4.7 Ohms ±5% 1000W Uzwojenie Rezystory do montażu panelowego
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±440ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rezystancja
4.7 Ohms
Rozmiar / wymiar
2,362" x 11,811" (60,00mm x 300,00mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±5%
Moc (W)
1000W