RSP-320-36
Numer produktu DigiKey
1866-4268-ND
Producent
Numer produktu producenta
RSP-320-36
Opis
AC/DC CONVERTER 36V 320W
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 36V 88 - 264V~, 124 - 370V= Wejście
Modele EDA/CAD
RSP-320-36 Modele
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Sprawność
89,5%
Temperatura robocza
-30°C - 70°C (z odciążaniem)
Funkcje
Wyjście nastawne, PFC, wejście uniwersalne
Rozmiar / wymiar
8,46" x 4,53" x 1,18" (215,0mm x 115,0mm x 30,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
88 - 264V~, 124 - 370V=
Agencja zatwierdzająca
CB, CCC, CE, cURus, TUV
Napięcie - wyjściowe 1
36V
Prąd - wyjściowy 1
8.9 A