RN73C2A93K1BTG jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Susumu
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Susumu
93.1 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RN73C2A93K1BTG
Numer produktu DigiKey
RN73C2A93K1BTG-ND
Producent
Numer produktu producenta
RN73C2A93K1BTG
Opis
RES SMD 93.1KOHM 0.1% 1/10W 0805
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RN73C2A93K1BTG Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±10ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Seria
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Opakowanie
Listwa
Obudowa dostawcy urządzenia
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)