RG2012N-9312-W-T1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Susumu
W magazynie: 0
Arkusz danych
93.1 kOhms ±0,05% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RG2012N-9312-W-T1
Numer produktu DigiKey
RG2012N-9312-W-T1-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RG2012N-9312-W-T1
Opis
RES SMD 93.1KOHM 0.05% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RG2012N-9312-W-T1 Modele
Współczynnik temperaturowy
±10ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)