RA73F1J931RBTDF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 4 916
Arkusz danych
931 Ohms ±0,1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RA73F1J931RBTDF
Numer produktu DigiKey
1712-RA73F1J931RBTDFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RA73F1J931RBTDF
Opis
RA73F 1J 931R 0.1% 1K RL
Szczegółowy opis
Współczynnik temperaturowy
25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,031" (1,55mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,023" (0,58mm)