RA73F1J931RBTD
Numer produktu DigiKey
1712-RA73F1J931RBTDTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1712-RA73F1J931RBTDCT-ND - Taśma cięta (CT)
1712-RA73F1J931RBTDDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RA73F1J931RBTD
Opis
RA73F 1J 931R 0.1% 5K RL
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
931 Ohms ±0,1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Cienka warstwa
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,031" (1,55mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,023" (0,58mm)