HSA510KJ nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 33
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
TE Connectivity
W magazynie: 0
Arkusz danych
TE Connectivity
W magazynie: 0
10 kOhms ±5% 10W Uzwojenie Rezystory do montażu panelowego
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
HSA510KJ
Numer produktu DigiKey
A127580-ND
Producent
Numer produktu producenta
HSA510KJ
Opis
RES CHAS MNT 10K OHM 5% 10W
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
HSA510KJ Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±30ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 200°C
Rozmiar / wymiar
0,669" x 0,669" (17,00mm x 17,00mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
10 kOhms
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,354" (9,00mm)
Tolerancja
±5%
Moc (W)
10W