THS1010KJ
THS1010KJ
THS1010KJ
Numer produktu DigiKey
A131893-ND
Producent
Numer produktu producenta
THS1010KJ
Opis
RES CHAS MNT 10K OHM 5% 10W
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 kOhms ±5% 10W Uzwojenie Rezystory do montażu panelowego
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±30ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 200°C
Seria
Powłoka, typ obudowy
Aluminium
Opakowanie
Taca
Charakterystyka mocowania
Kołnierze
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,669" x 0,669" (17,00mm x 17,00mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
10 kOhms
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,354" (9,00mm)
Tolerancja
±5%
Styl odprowadzeń
Zaciski lutownicze
Moc (W)
10W