HSA506R0J
Numer produktu DigiKey
A137168-ND
Producent
Numer produktu producenta
HSA506R0J
Opis
RES CHAS MNT 6 OHM 5% 50W
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6 Ohms ±5% 50W Uzwojenie Rezystory do montażu panelowego
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 200°C
Rozmiar / wymiar
2,008" x 1,181" (51,00mm x 30,00mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
6 Ohms
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,669" (17,00mm)
Tolerancja
±5%
Moc (W)
50W