KAL50FB6R00
KAL50FB6R00
KAL50FB6R00
Numer produktu DigiKey
KAL50FB6R00-ND
Producent
Numer produktu producenta
KAL50FB6R00
Opis
RES CHAS MNT 6 OHM 1% 50W
Szczegółowy opis
6 Ohms ±1% 50W Uzwojenie Rezystory do montażu panelowego
Modele EDA/CAD
KAL50FB6R00 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 275°C
Rezystancja
6 Ohms
Rozmiar / wymiar
1,968" x 1,140" (49,99mm x 28,96mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,641" (16,28mm)
Moc (W)
50W