CRGV0805J100K jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Bourns Inc.
Bourns Inc.
Vishay Dale
Vishay Dale
100 kOhms ±5% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRGV0805J100K
Numer produktu DigiKey
CRGV0805J100K-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRGV0805J100K
Opis
RES SMD 100K OHM 5% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRGV0805J100K Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,083" x 0,051" (2,10mm x 1,30mm) (dł. x szer.)