Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Bourns Inc.
W magazynie: 75 742
Arkusz danych
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Vishay Dale
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
100 kOhms ±5% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CR0805-JW-104GLF
Numer produktu DigiKey
CR0805-JW-104GLF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CR0805-JW-104GLF
Opis
RES SMD 100K OHM 5% 1/8W 0805
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CR0805-JW-104GLF Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)