CRGH2512J220K jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 2 073
Arkusz danych
Udoskonalony
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
220 kOhms ±5% 2W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRGH2512J220K
Numer produktu DigiKey
CRGH2512J220K-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRGH2512J220K
Opis
RES 220K OHM 5% 2W 2512
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRGH2512J220K Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
2512 (6332 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,252" x 0,126" (6,40mm x 3,20mm) (dł. x szer.)