CRM2512-FX-2203ELF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 2 073
Arkusz danych
220 kOhms ±1% 2W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Wykrywanie prądu Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRM2512-FX-2203ELF
Numer produktu DigiKey
CRM2512-FX-2203ELF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRM2512-FX-2203ELF
Opis
RES SMD 220K OHM 1% 2W 2512
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CRM2512-FX-2203ELF Modele
Kategoria
Funkcje
Wykrywanie prądu
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
2512 (6332 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,248" x 0,122" (6,30mm x 3,10mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)