CRG1206F130K jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Bourns Inc.
W magazynie: 18 980
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Dale
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
Udoskonalony
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
Panasonic Industry
130 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRG1206F130K
Numer produktu DigiKey
CRG1206F130K-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRG1206F130K
Opis
RES SMD 130K OHM 1% 1/4W 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRG1206F130K Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Seria
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa dostawcy urządzenia
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,061" (3,10mm x 1,55mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)