3520620KJT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 95
Similar
Vishay Dale
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
620 kOhms ±5% 1W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3520620KJT
Numer produktu DigiKey
3520620KJT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
3520620KJT
Opis
RES SMD 620K OHM 5% 1W 2512
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
3520620KJT Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,252" x 0,126" (6,40mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)