ERJ-S1TJ624U jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Panasonic Industry
W magazynie: 3 980
Vishay Dale
W magazynie: 95
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
620 kOhms ±5% 1W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERJ-S1TJ624U
Numer produktu DigiKey
ERJ-S1TJ624U-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-S1TJ624U
Opis
RES 620K OHM 5% 1W 2512
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ERJ-S1TJ624U Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,252" x 0,126" (6,40mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)