23ESA223MMF50NF
Numer produktu DigiKey
A105782-ND
Producent
Numer produktu producenta
23ESA223MMF50NF
Opis
POT 22K OHM 0.4W CARBON LINEAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22k Ohm 1 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót Węgiel 0,4W Zacisk lutowany
Kategoria
Typ regulacji
Definiowane przez użytkownika
Producent
TE Connectivity Passive Product
Współczynnik temperaturowy
0.05
Seria
Obrót
300°
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał rezystancyjny
Węgiel
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Zacisk lutowany
Rezystancja (omy)
22k
Typ aktuatora
Spłaszczony
Tolerancja
±20%
Długość aktuatora
1,969" (50,00mm)
Moc (W)
0,4W
Średnica aktuatora
0,250" (6,35mm)
Przełącznik wbudowany
Brak
Typ mocowania
Montaż panelowy
Liczba obrotów
1.0
Rozmiar - korpus
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,992" x 0,717" (25,20mm x 18,20mm)