KFS500B1/4
KFS500B1/4
KFS500B1/4
Numer produktu DigiKey
KFS500B1/4-ND
Producent
Numer produktu producenta
KFS500B1/4
Opis
KNOB KNURLED W/SKRT 0.250" METAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Radełkowana, prosta Gałki 0,250" (6,35mm) Wał z Linia na kołnierzu Metal Czarne matowe
Kategoria
Średnica
Kołnierz 0,500" (12,70mm), 0,630" (16,00mm)
Producent
TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
Wysokość
0,811" (20,60mm)
Seria
Wskaźnik
Linia na kołnierzu
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał
Metal
Status części
Aktywny
Kolor
Czarne matowe
Styl
Cylindryczne z kołnierzem
Funkcje
Śruba ustalająca 6-32 (2)
Typ
Radełkowana, prosta
Bazowy numer produktu
Rozmiar wału
0,250" (6,35mm)