1SNK506010R0000 | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 5831-1SNK506010R0000-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | 1SNK506010R0000 |
Opis | MODULAR TERMINAL BLOCK, 30A, 6MM |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Złącze kostki zaciskowej 2 Pozycje Przepust Szare 10-24 AWG |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Prąd - IEC 41 A |
Producent TE Connectivity AMP Connectors | Napięcie - IEC 1000V |
Seria | Prąd - UL 30 A |
Opakowanie Taca | Napięcie - UL 600V |
Status części Aktywny | Przekrój przewodu lub zakres - AWG 10-24 AWG |
Typ Przepust | Przekrój przewodu lub zakres - mm² 0,2-6mm² |
Liczba pozycji 2 | Kolor Szare |
Liczba poziomów 1 | Materiał -izolacja Poliamid (PA), nylon |
Zacisk - szerokość 6,0mm | Klasa palności materiału UL94 V-0 |
Styl zakończenia Wkręt | Długość zdejmowania izolacji 10,5mm |