DTM13-12PA
DTM13-12PA
DTM13-12PA
Numer produktu DigiKey
1734-1083-ND
Producent
Numer produktu producenta
DTM13-12PA
Opis
CONN HEADER R/A 12POS
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż panelowy, otwór przelotowy, kąt prosty 12 pozycja
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DTM13-12PA Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Typ mocowania
Uchwyt zatrzaskowy
Seria
Długość styku - bolec
0,120" (3,05mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Wysokość izolacji
1,299" (33,00mm)