DT13-12PA
DT13-12PA
Taking Commercial Drone Reliability to New Heights
DT13-12PA
Numer produktu DigiKey
1734-1451-ND
Producent
Numer produktu producenta
DT13-12PA
Opis
CONN HEADER R/A 12POS 4.44MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż panelowy, otwór przelotowy, kąt prosty 12 pozycja 0,175" (4,44mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DT13-12PA Modele
Kategoria
Typ mocowania
Uchwyt zatrzaskowy
Prod.
Długość styku - bolec
0,122" (3,10mm)
Seria
Wysokość izolacji
1,388" (35,26mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Typ kształt
Cylindryczne
Status części
Aktywny
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Nikiel
Typ złącza
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Typ styku
Wtyk męski
Materiał styku
Stop miedzi
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał izolacji
Poliamid (PA46), nylon 4/6, szklane wypełnienie
Liczba pozycji
Funkcje
IP67, kołnierz montażowy
Liczba rzędów
2
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Stopień ochrony
IP68/IP6K9K
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Kolor izolacji
Szare
Styl
Napięcie znamionowe
250V=