MMZ1005S121CT000
Numer produktu DigiKey
445-2160-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-2160-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-2160-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MMZ1005S121CT000
Opis
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Szczegółowy opis
120 Ohms @ 100 MHz 1 Linia sygnału FKoraliki i kostki ferrytowe 0402 (1005 metryczne) 500mA 220mOhm
Modele EDA/CAD
MMZ1005S121CT000 Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
500mA
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
220mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Wysokość (maks.)
0,022" (0,55mm)
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
120 Ohms @ 100 MHz