KC2016K80.0000C1GE00
Numer produktu DigiKey
478-KC2016K80.0000C1GE00TR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KC2016K80.0000C1GE00CT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KC2016K80.0000C1GE00DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KC2016K80.0000C1GE00
Opis
XTAL OSC XO 80.0000MHZ CMOS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
80 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,6V - 3,63V Czuwanie (zasilanie wyłączone) 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
KC2016K80.0000C1GE00 Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,6V - 3,63V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
8mA
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)