MMZ0603S241HT000
Numer produktu DigiKey
445-172341-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-172341-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-172341-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MMZ0603S241HT000
Opis
FERRITE BEAD 240 OHM 0201 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
240 Ohms @ 100 MHz 1 Linia sygnału FKoraliki i kostki ferrytowe 0201 (0603 metryczne) 420mA 320mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MMZ0603S241HT000 Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
420mA
Producent
TDK
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
320mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia sygnału
Wysokość (maks.)
0,013" (0,33mm)
Liczba linii
1
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
240 Ohms @ 100 MHz