SESD0201X1BN-0010-098
Numer produktu DigiKey
SESD0201X1BN-0010-098TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SESD0201X1BN-0010-098CT-ND - Taśma cięta (CT)
SESD0201X1BN-0010-098DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SESD0201X1BN-0010-098
Opis
TVS DIODE 7VWM 10VC 0201
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10V (typ.) Zacisk 2A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy 0201
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
2A (8/20µs)
Prod.
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Seria
Zastosowania
HDMI
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy częstotliwości
0,1pF przy 3GHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 125°C (TJ)
Typ
Zener
Klasa
Motoryzacja
Kanały dwukierunkowe
1
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
7V (maks.)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - przebicia (min.)
9,8V (typ.)
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
10V (typ.)