MEM2012F25R0T001
Numer produktu DigiKey
445-MEM2012F25R0T001TR-ND - Taśma i szpula (TR)
445-MEM2012F25R0T001CT-ND - Taśma cięta (CT)
445-MEM2012F25R0T001DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MEM2012F25R0T001
Opis
FILTER LC(PI) 25MHZ SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
LC (Pi) EMI Filtry Trzeci Zamówienie Dolnoprzepustowe 1 kanał 200 mA 0805 (2012 metryczne), 3 podkładki PC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MEM2012F25R0T001 Modele
Kategoria
Wartość tłumienia
20dB przy 300MHz - 2GHz
Producent
TDK
Prąd
200 mA
Seria
Ochrona przez wyładowaniami elektrostatycznymi
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Zastosowania
Linie do transmisji danych dla urządzeń mobilnych
Typ
Dolnoprzepustowe
Napięcie - znamionowe
12V
Rząd filtra
Trzeci
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Technologia
LC (Pi)
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne), 3 podkładki PC
Liczba kanałów
1
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość środkowa / graniczna
25MHz (odcięcie)
Wysokość
0,039" (1,00mm)