NFE31PT222Z1E9L
Numer produktu DigiKey
490-2547-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-2547-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-2547-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NFE31PT222Z1E9L
Opis
FILTER LC(T) 2200PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
LC (typ T) EMI Filtry Trzeci Zamówienie Dolnoprzepustowe 1 kanał C = 2200pF 6 A 1206 (3216 metryczne), 3 podkładki PC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NFE31PT222Z1E9L Modele
Kategoria
Wartości
C = 2200pF
Producent
Murata Electronics
Ochrona przez wyładowaniami elektrostatycznymi
Brak
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Napięcie - znamionowe
25V
Typ
Dolnoprzepustowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rząd filtra
Trzeci
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne), 3 podkładki PC
Technologia
LC (typ T)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Liczba kanałów
1
Wysokość
0,069" (1,75mm)
Prąd
6 A