MCZ1210AH900L2TA0G
Numer produktu DigiKey
445-MCZ1210AH900L2TA0GTR-ND - Taśma i szpula (TR)
445-MCZ1210AH900L2TA0GCT-ND - Taśma cięta (CT)
445-MCZ1210AH900L2TA0GDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MCZ1210AH900L2TA0G
Opis
CMC 100MA 2LN 90 OHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 90 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 1,75Ohm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MCZ1210AH900L2TA0G Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
100mA
Producent
TDK
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
1,75Ohm
Seria
Napięcie znamionowe - prąd stały
5V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia sygnału
Rozmiar / wymiar
0,049" x 0,039" (1,25mm x 1,00mm) (dł. x szer.)
Liczba linii
2
Wysokość (maks.)
0,024" (0,60mm)
Impedancja przy częstotliwości
90 Ohms @ 100 MHz