FK26C0G1H333JN006 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
TDK
W magazynie: 1 120
Arkusz danych
0.033 µF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FK26C0G1H333JN006
Numer produktu DigiKey
FK26C0G1H333JN006-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
FK26C0G1H333JN006
Opis
CAP CER 0.033UF 50V C0G RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
FK26C0G1H333JN006 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
0,217" x 0,138" (5,50mm x 3,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,236" (6,00mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)