FG24C0G1H333JNT06 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 271
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 481
Arkusz danych
0.033 µF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FG24C0G1H333JNT06
Numer produktu DigiKey
445-173329-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-173329-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
FG24C0G1H333JNT06
Opis
CAP CER 0.033UF 50V C0G RADIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
FG24C0G1H333JNT06 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,118" (4,50mm x 3,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,217" (5,50mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)