FK24C0G1H272JN000 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
TDK
W magazynie: 366
Arkusz danych
Bezpośrednie
TDK
W magazynie: 500
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 0
Similar
W magazynie: 443
W magazynie: 190
Murata Electronics
W magazynie: 213
Murata Electronics
W magazynie: 1 986
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
KYOCERA AVX
2700 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FK24C0G1H272JN000
Numer produktu DigiKey
445-FK24C0G1H272JN000-ND
Producent
Numer produktu producenta
FK24C0G1H272JN000
Opis
CAP CER 2700PF 50V C0G RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
FK24C0G1H272JN000 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,098" (4,50mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,217" (5,50mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)