FK28C0G1H272JN000
Numer produktu DigiKey
445-FK28C0G1H272JN000-ND
Producent
Numer produktu producenta
FK28C0G1H272JN000
Opis
CAP CER 2700PF 50V C0G RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2700 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Modele EDA/CAD
FK28C0G1H272JN000 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,098" (4,00mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,217" (5,50mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)