FK20X7R1A226MR000
Numer produktu DigiKey
445-FK20X7R1A226MR000-ND
Producent
Numer produktu producenta
FK20X7R1A226MR000
Opis
CAP CER 22UF 10V X7R RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µF ±20% 10V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Modele EDA/CAD
FK20X7R1A226MR000 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,217" x 0,157" (5,50mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,276" (7,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)