FG22X7R1E226MRT00
Numer produktu DigiKey
445-FG22X7R1E226MRT00-ND
Producent
Numer produktu producenta
FG22X7R1E226MRT00
Opis
CAP CER 22UF 25V X7R RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µF ±20% 25V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FG22X7R1E226MRT00 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Zastosowania
Seria
Typ mocowania
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,295" x 0,177" (7,50mm x 4,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,335" (8,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)