FK18C0G1H332JN020 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
TDK
W magazynie: 291
Arkusz danych
Udoskonalony
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 949
Similar
W magazynie: 692
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 0
Murata Electronics
W magazynie: 544
Murata Electronics
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
3300 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FK18C0G1H332JN020
Numer produktu DigiKey
445-4789-ND
Producent
Numer produktu producenta
FK18C0G1H332JN020
Opis
CAP CER 3300PF 50V C0G RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
FK18C0G1H332JN020 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,098" (4,00mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,217" (5,50mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)