SR215A332JARTR1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
TDK
Bezpośrednie
TDK
W magazynie: 692
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Murata Electronics
W magazynie: 288
Murata Electronics
KEMET
KEMET
W magazynie: 943
W magazynie: 876
3300 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SR215A332JARTR1
Numer produktu DigiKey
SR215A332JARTR1-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SR215A332JARTR1
Opis
CAP CER 3300PF 50V NP0 RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Rozmiar / wymiar
0,200" x 0,125" (5,08mm x 3,18mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,300" (7,62mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)