RDE5C2E103J1K1H03B
Numer produktu DigiKey
490-RDE5C2E103J1K1H03B-ND
Producent
Numer produktu producenta
RDE5C2E103J1K1H03B
Opis
CAP
Szczegółowy opis
10000 pF ±5% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Modele EDA/CAD
RDE5C2E103J1K1H03B Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,177" (4,50mm)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)