FG20X7R1H105KNT00 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
TDK
W magazynie: 659
Arkusz danych
Similar
TDK
W magazynie: 187
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 20 893
W magazynie: 29 310
W magazynie: 920
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 392
Odpowiednik parametryczny
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FG20X7R1H105KNT00
Numer produktu DigiKey
FG20X7R1H105KNT00-ND
Producent
Numer produktu producenta
FG20X7R1H105KNT00
Opis
CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
FG20X7R1H105KNT00 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Nie do nowych projektów
Rozmiar / wymiar
0,217" x 0,157" (5,50mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,276" (7,00mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)