FA20X7R1H105KNU00
Numer produktu DigiKey
445-181118-ND
Producent
Numer produktu producenta
FA20X7R1H105KNU00
Opis
CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL
Szczegółowy opis
1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Modele EDA/CAD
FA20X7R1H105KNU00 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,217" x 0,157" (5,50mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,276" (7,00mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)